LYŽOVÁNÍ – UBYTOVÁNÍ – DEŠTNÉ
ORLICKÉ HORY – APARTMÁNY „U SJEZDOVEK”

Jak objednat pobyt v apartmánu společnosti BARVITA s.r.o.

 1. Seznámit se v menu Orientační mapa s polohou lyžařského střediska Deštné v Orlických horách a získat v menu Popis informace o umístění apartmánů a o jejich vybavení.
 2. Seznámit se v menu Dokumenty se: 
  • Všeobecnými smluvními podmínkami (dále „VSP“),
  • Ubytovacím řádem (bude umístěn na viditelném místě uvnitř každého apartmánu),
  • Reklamačním řádem a
  • Smlouvou o ubytování (dále „SU“)
 3. Vybrat si období pobytu.
 4. V menu Ceník si ověřit aktuální cenu pobytu v apartmánu ve zvoleném období.
 5. V menu Fotogalerie vybrat polohu apartmánu a poté zvolit konkrétní číslo apartmánu č. (132,141,142, 224, 241, 242 – viz. níže poloha jednotlivých apartmánů).
 6. V menu Obsazenost zkontrolovat, zde je zvolený apartmán v daném termínu volný.
 7. Přistoupit k vyplnění rezervačního formuláře v menu Rezervace a  rezervaci odeslat kliknutím na volbu Odeslat. Při vyplňování rezervace věnujte, prosím , náležitou pozornost odkazům a poznámce pod čarou. Rezervace je závazně přijata společností odesláním e-mailu o Potvrzení rezervace a o jejím uložení do databáze rezervací společnosti.
 8. V případě dotazů a nejasností  nás kontaktujte, viz. menu Kontakt.

Co bude následovat!

 1. Na přijatou rezervaci bude:
  • společností odeslán e-mail o Potvrzení rezervace a o jejím uložení do databáze rezervací,
  • vystavena zálohová faktura (dále „ZF“) s vyčíslení částky za ubytování, která je navýšena o vratnou kauci ve výši 2000,- Kč a o místní poplatek OÚ Deštné v Orlických horách (7,- Kč/den/za dospělou osobu) a odeslána na adresu kontaktní osoby – zájemce o ubytování (dále jen „zákazník“).
 2. Vratná kauce bude převedena na č.ú. uvedené v rezervaci, jinak poukázána na adresu zákazníka, snížená o poštovné ve výši 30,- Kč.
 3. Současně se ZF bude odeslán i průvodní dopis s pokyny k pobytu a 2 vyhotovení Smlouvy o ubytování (SU), z nichž jedno podepsané vyhotovení SU s vyplněným jmenným seznamem všech ubytovaných bude obratem zasláno do sídla Společnosti. Bez toho nebude moci nastoupit na čerpání pobytu.
 4. Po proplacení ZF v termínech splatnosti zákazník nastupuje první den pobytu na pobyt nejdříve v 15:00 hod a nejpozději v 16:00 hod.
  Zákazník si vyzvedne sadu klíčů na základě předložení Smlouvy o ubytování (SU), resp. sdělení č. objednaného apartmánu a obsluha mu vydá klíče. V případě zpoždění klíče zákazníkovi vydává pověřený pracovník, kterého je nutno kontaktovat do 16:00 hod. (paní Vítková – v případě středečních nástupů, mobil: 775 196 775, Ing. Bartoš – v případě sobotních nástupů, mobil: 777 660 210 a také paní Vítková).
 5. Vjezd na parkoviště je blokován automatickou závorou ovládanou dálkově ovládačem, který je součástí sady klíčů. Při vjezdu na parkoviště je ve směru jízdy dálkově ovládána pouze pravá závora. Při výjezdu z parkoviště je pravá závora ve směru jízdy ovládána fotobuňkou a není nutno užívat dálkový ovladač.
  Zákazník užívá vyhrazené parkovací stání, které je označeno cedulí s číslem apartmánu. Rovněž skladovací box na lyže, který je místnosti hned za vchodovými dveřmi do domu je přehledně označen číslem objednaného apartmánu.
 6. Apartmán je zákazník povinen opustit a svůj pobyt ukončit nejdéle v 10:00 hod. v poslední den pobytu.

Přejeme příjemný pobyt!!!


Poloha jednotlivých apartmánů

Apartmán č. 132 je situován v objektu č. 1 (objekt v přední části nákresu – nalevo) ve 3. podlaží, orientován na odvrácenou stranu sjezdovek a má balkón.

Apartmán č. 142 je situován v objektu č. 1 ve 4. podlaží, orientován na odvrácenou stranu sjezdovek. Polohově je nad apartmánem č. 132.

Apartmán č. 141 je situován v objektu č. 1 ve 4. podlaží, orientován na odvrácenou stranu sjezdovek. Polohově je to sousední apartmán k apartmánu č. 142.

Apartmán č. 224 je situován v objektu č. 2 (objekt v zadní části nákresu – uprostřed) ve 2. podlaží, orientován směrem ke sjezdovkám a má balkón.

Apartmán č. 242 je situován v objektu č. 2 ve 4. podlaží, orientován na odvrácenou stranu sjezdovek.

Apartmán č. 241 je situován v objektu č. 2 ve 4. podlaží, orientován na odvrácenou stranu sjezdovek. Polohově je to sousední apartmán k apartmánu č. 242.